Bondima Bilişim A.Ş.

Bondima Bilişim A.Ş olarak güncel olarak gelişen ve değişen teknolojiyi takip ediyor, Sizler için bilişim alanında ihtiyaç duyduğunuz birçok ürünü üreterek, hızlı bir şekilde Türkiye’nin her yerine temin ediyoruz.

Kalitemiz ve güvenilirliğimizle çıktığımız yolda bilişim üzerine hızlı ve pratik adımlar atıyoruz.

İhtiyaç doğrultusunda CCTV & IP Kamera Sistemlerini seri üretim yoluyla, hatasız, kaliteli ve güvenilir olarak üretiyor, sizler için denetliyor ve en kısa sürede teslim ediyoruz.

Bilişim, CCTV kamera sistemleri, alarm sistemleri ve turnike sistemleri ile yenilenerek gelişmiş adımlar atıyoruz. Pek çok alanda hizmet veriyor ve her alanda yüksek başarılara imza atıyoruz.

Memnuniyetiniz bizim için her zaman önemlidir.

1 yıl içerisinde yenilendik ve tamamlanmış projelerimiz ile memnuniyeti üst hedef koyarak mutlu müşteri kitlesine ulaşmayı başardık. Bu yolda güvenli ve kaliteli bir şekilde en iyi hizmeti vererek, rakip firmalardan farklılıklarımızı ortaya koyuyoruz.

Vizyonumuz

Türkiye’de faaliyet gösteren firmamızın, herkesin teknoloji ve bilişim ihtiyaçlarına anında cevaplar vererek büyük bir bilişim zinciri oluşturmak. Bilişim alanında yararlanılan en güncel bilgileri takip ederek rakipsiz bir firma olmak. Her yeni yılın Türkiye için bilişim yılı olmasını hedefleyerek kararlı ve yeniliğe açık adımlar atmak. Bilişim hakkında herkesin bilgilenmesini sağlamak ve bu alanda gelişimi takip etmek.

Misyonumuz

Türkiye’de bilişimi ve teknolojiyi yüksek standartlara taşıyarak herkesin aynı kaliteden yararlanmasını sağlamak.

Ülkemize en iyi şekilde, kaliteli ve güvenilir olarak hizmet vermek. Çalışanlarımızın huzur ve güven ortamında, güncel ve en yeni gelişmeleri takip ederek işlerini severek yapmalarını sağlamak.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?